fbpx

Виїзд бригади швидкої допомоги, реанімобілі класу С

Надаємо допомогу на дому і в стаціонарі - цілодобово

Використовуємо сучасні технології і методи лікування

Телефонуйте - консультація по телефону безкоштовна

НАШІ ПОСЛУГИ

Медичний центр “ІМПУЛЬС”

Клініка “ІМПУЛЬС” – це приватний багатопрофільний медичний заклад в Києві, що надає широкий спектр діагностичних, лікувальних та реабілітаційних послуг по цілому ряду напрямів: від попереднього огляду і комплексної діагностики організму, усунення кардіологічних, неврологічних, гастроентерологічних та інших проблем і застосування реабілітаційної методики.

Ми піклуємося про високу якість послуг, що надаються, тому в центрі працюють тільки досвідчені дипломовані лікарі, є все необхідне діагностичне обладнання від провідних світових виробників, а також забезпечується індивідуальний підхід до вирішення проблем здоров’я кожного пацієнта.

Наші фахівці

Волков Євген Олексійович

Головний лікар. Лікар невідкладних станів, кардіолог, терапевт

Ціос Юрій Анатолійович

Сімейний лікар, кардіолог, гастроентеролог

Лозовий Юрій Володимирович

Лікар невролог, вертебролог

Директор Руслан Юрійович

Лікар УЗД, проктолог, хірург, флеболог

Василенко Віталій Ярославович

Лікар реаніматолог, анестезіолог

Федаш-Кірсанов Олександр Олександрович

Лікар невропатолог

Медична клініка “ІМПУЛЬС” – європейська якість в Україні!

Київський медичний центр невідкладної допомоги “ІМПУЛЬС” працює відповідно до європейських стандартів якості, забезпечує точну діагностику і якісне лікування хворих з проблемами різної етіології. Нашими фахівцями застосовуються сучасні діагностичні методики, що дозволяють виявити патологію на ранніх етапах її розвитку – це дозволяє провести ефективне терапевтичне лікування. У важких випадках, коли усунути патологію консервативними методами стає неможливо, застосовується хірургічне лікування.

Нами впроваджуються кращі світові стандарти обслуговування пацієнтів. Такий підхід передбачає лікування захворювань на основі підтверджених фактів, що виключає ймовірність медикаментозного усунення «припущень».

Лікування захворювань в клініці “Імпульс”

Звертаючись в багатопрофільну медичну клініку “ІМПУЛЬС”, пацієнти отримують кваліфіковану допомогу від профільних фахівців на всіх етапах: амбулаторне лікування, лабораторна діагностика, відділення інтенсивної терапії, терапевтичний,
кардіологічний
и неврологічний стаціонар. Такий підхід дозволяє своєчасно вирішити широкий спектр захворювань з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Лікування починається тільки після проведення попередньої діагностики, на основі результатів аналізів, КТ, МРТ, УЗД,
ЕКГ
– це дозволяє лікарям отримати актуальні дані і концентруватися на поставленому діагнозі, що мінімізує термін перебування пацієнта в стаціонарі і підвищує ефективність лікування.

Переваги приватної медичної клініки

Приватна клініка лікування захворювань “ІМПУЛЬС”, надає цілий комплекс переваг для своїх пацієнтів:

  • Прийом проводять тільки досвідчені профільні дипломовані фахівці;
  • Клініка обладнана найсучаснішим обладнанням від провідних світових виробників – це забезпечує якісну діагностику на всіх етапах розвитку патології;
  • У стаціонарі створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів;
  • Пацієнти перебувають під цілодобовим наглядом (моніторингом) – це дозволяє швидко вживати необхідних заходів, збирати оперативні консиліуми і проводити коригування схеми лікування;
  • Демократична цінова політика, дає можливість клієнту отримувати якісні послуги європейського рівня за розумною ціною.

Відчуваєте проблеми зі здоров’ям, потребуєте якісної діагностики та професійної допомоги? Запишіться на прийом до фахівців клініки “ІМПУЛЬС”, отримайте розгорнуту консультацію по питанню, що вас цікавить вже сьогодні!

Зворотний дзвінок

    Статті з блогу