fbpx

Неврологічне відділення

Неврологічні порушення є однією з найпоширеніших медичних проблем, які зачіпають центральну і периферичну нервову систему. Вони можуть мати різну етіологію, симптоматичні прояви і викликати ряд важких ускладнень, тому при виявленні характерних симптомів, необхідно негайно звертатися до профільних фахівців, які проведуть комплексну діагностику, визначать причину розвитку патології, а також призначать адекватну схему лікування.

Неврологічна клініка “ІМПУЛЬС” надає послуги кваліфікованого невролога, в ній є якісне оснащення сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників, що дозволяє проводити діагностику і лікування проблем будь-якої складності.

Лозовий Юрій Володимирович

Лікар невролог, вертебролог

Вартість прийому

1200 грн
Первичная консультация
+38 (067) 857 04 04

Неврологія в Києві – прийом і консультація невролога

У неврологічному відділенні приватної київської клініки “ІМПУЛЬС” надають цілодобову допомогу пацієнтам з: вегето-судинною дистонією, захворюваннями трійчастого нерва, мігрень, порушеннями вестибулярного апарату, нейроциркуляторною дистонією, полінейропатією, епілепсією, судинні захворювання, остеохондрозом, ураженням периферичних нервів, синкопальними станами, а також іншими захворюваннями невралгічного характеру.

Прийом проводять тільки досвідчені сертифіковані лікарі: вони проводять первинний огляд пацієнта, збирають анамнез, а також призначають необхідні аналізи, на основі яких проводиться постановка діагнозу. Для розгляду складних випадків, може збиратися лікарський консиліум, із залученням фахівців іншого профілю.

Перед початком лікування, лікар-невролог консультує пацієнта, пояснює особливості діагнозу, розповідає про призначеної схеми лікування і відповідає на питання, що цікавлять.

Неврологічний центр – послуги клініки “ІМПУЛЬС”

Спеціалізована неврологічна клініка “ІМПУЛЬС” надає широкий спектр послуг, спрямованих на діагностику, лікування і реабілітацію пацієнтів. До найпоширеніших проблем наших пацієнтів варто віднести:

  • Токсичні ураження нервової системи;
  • Судинні захворювання нервової системи;
  • Наслідки важких черепно-мозкових травм;
  • Важкі ураження периферичної нервової системи, в тому числі радикуліти;
  • Діцеркулярні енцефалопатії, інсульти;
  • Інші патології.

У перелік послуг, входить цілий ряд діагностичних методів, що забезпечують високу ефективність: комп’ютерна томограма (КТ), електроенцефалографія (ЕЕГ), магнітно-резонансна томографія (МРТ) та інші спеціалізовані методи (ЕНМГ, УЗДС, дослідження енергетичного балансу і гемостазу і т.д .).

Після підтвердження діагнозу, лікарі нашого центру виконують лікування в стаціонарі або амбулаторно, в тому числі лікування невриту і лікування неврозів. Вибір способу прямо залежить від типу і складності наявної проблеми.

Якщо з’явилися болі в спині або вас мучить головний біль і запаморочення – це може бути першими ознаками неврологічних проблем! Не зволікайте – звертайтеся до профільних фахівців за допомогою!

Неврологічний стаціонар “ІМПУЛЬС”

В стаціонарі “ІМПУЛЬС” створені всі необхідні умови для якісного лікування та комфортного перебування пацієнтів з різними неврологічними проблемами. У нас є як багатомісні, так і одномісні палати підвищеної комфортності з індивідуальним санвузлом.

Перебування пацієнта в стаціонарі “ІМПУЛЬС” гарантує якісний цілодобовий контроль за станом організму, дозволяє лікарям швидко вживати заходів і коригувати схему лікування.

У вас або вашого близького з’явилися симптоми неврологічних проблем? Зверніться в приватний неврологічний центр “ІМПУЛЬС”, пройдіть професійну діагностику і лікування у кращих фахівців!

Консультація Невролога