fbpx

Лікування COVID-19 на дому

На сьогоднішній день вживаються заходи щодо нерозповсюдження нової інфекції SARS-Cov-2, але що робити, якщо тест на коронавірус показав позитивний результат? Перш за все, не панікувати. Найчастіше КОВІД протікає легкій формі, або з мінімальними симптомами звичайного ГРВІ . При таких формах захворювання краще проходити лікування в домашніх умовах.

Перший крок: обов’язково повідомте лікаря про ваш діагноз.

Лікування коронавируса в Києві на дому здійснює клініка «ІМПУЛЬС». Лікарі центру в Києві накопичили великий досвід в лікуванні пацієнтів з COVID-19, який успішно застосовується в непростих умовах пандемії.

Лікування пацієнтів з COVID-19 на дому

Ми працюємо цілодобово 24/7

Патронажна служба здійснює виїзд на дім по Києву і області!

Медичний супровід на дому пацієнтів з COVID-19

Лікування коронавірусу на дому

За яких ознаках хвороби можна лікуватися вдома?

Якщо у вас легка форма перебігу захворювання, є можливість ізолюватися і ви не входите до групи ризику (вік понад 65 років, наявність хронічних захворювань, вагітні жінки).

При лікуванні коронавірусу вдома необхідно дотримуватися простих правил:

 • рясне пиття, регулярна термометрія;
 • самоізоляція пацієнта з COVID-19 в окремій кімнаті;
 • часте провітрювання приміщення;
 • утримайтеся від відвідування місць з великим скупченням людей, якщо тільки це не пов’язано з отриманням медичної допомоги;
 • регулярно протирати поверхні, яких ви часто торкаєтеся, дезінфікуючими засобами (це телефон, ручки дверей, планшети, стільниці столів і тумбочок);
 • носить індивідуальні засоби захисту-маски, регулярно мийте руки з милом;
 • мінімальний контакт пацієнта з близькими, особливо з особами похилого віку або людьми, які страждають хронічними захворюваннями.

Як проходить лікування коронавіруса в домашніх умовах

Навіть при легкій формі хвороби краще проінформувати фахівців нашого центру в Києві. На виклик приїде медик, який зробить первинний огляд і призначить схему лікування. Тільки він визначає, чи потрібно вам їхати в стаціонар, або є можливість пройти курс лікування пацієнтів з COVID-19 на дому.

У наступні дні, якщо необхідно, до пацієнта виїжджає патронажний фахівець, який спостерігає за динамікою стану і проводить корекцію лікування. Він же здійснює потрібні медичні маніпуляції прямо у вас вдома без необхідності ходити в лікарню (постановка крапельниць і уколів, взяття необхідних аналізів). Цим виключається можливість повторного контакту з вірусом, що може погіршити стан і запобігти такому грізному ускладненню, як запалення легень.

Очевидні плюси терапії на дому:

 • немає контакту з іншими зараженими.

Зараз доведена пряма залежність тяжкості захворювання від кількості отриманого вірусного навантаження. Ізолюючись, ви знижуєте ризик важкого перебігу хвороби.

 • комфортні умови. У звичній обстановці одужання проходить швидше;
 • лікар знаходиться весь час на зв’язку і контролює ваш стан і лікування вдома;
 • патронаж ведеться до повного одужання.

Фахівці медичного центру «ІМПУЛЬС» відстежують динаміку вашого статусу цілодобово. У центрі також є штатний психолог, який допоможе вам у збереженні душевного спокою в цей непростий період.

Тестування на COVID-19 на дому

Приїзд в будь-який (заздалегідь обумовлений) час

Лікування коронавируса на дому

Що таке патронажна служба

Патронажна служба – кваліфікований медичний персонал, що забезпечує допомогу і лікування COVID-19 в домашніх умовах. Ці фахівці пройшли спеціальну підготовку для роботи в обстановці пандемії. Бригада медиків приїде на виклик, зробить огляд, зробить необхідні призначення, здійснить забір аналізів на дому. Медичний працівник патронажної служби на місці оцінить всі ризики, доцільність лікування вдома, підбере зручний для вас курс терапії.

Центр здійснює також транспортування хворих з коронавірусів в будь-який профільний стаціонар. Для цього існує парк машин швидкої допомоги з реанімобілями класу С.

Безкоштовна консультація

Задайте питання патронажній службі

Обратный звонок

  Навіщо потрібен контроль за процесом лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією

  У 80% випадків коронавірус протікає в легкій або безсимптомній формі, лікується вдома і не вимагає госпіталізації, але в деяких ситуаціях краще звернутися в патронажну службу.

  Необхідно зателефонувати лікарю, якщо:

  • у вас виникли проблеми з диханням: задишка в спокої або при невеликому фізичному навантаженні;
  • температура 38,5 С °і вище яка не знижується на тлі жарознижувальну терапії протягом більше 48 годин;
  • з’явився біль у грудях, сліди крові в мокроті при відкашлювання, що може бути першою ознакою виникнення пневмонії;
  • ви входите до групи ризику (похилий вік понад 65 років, наявність хронічних захворювань, проходження курсу хіміотерапії та інше),
  • у вас виникли питання з приводу свого стану.

  Перш, ніж прийняти рішення про терапію на дому або лікуванні КОВІД в стаціонарі, обговоріть варіанти з лікарем, зваживши всі ризики.

  У клініці “ІМПУЛЬС” є все для надання швидкої допомоги пацієнтам та лікування КОВІД на дому. Нами розроблені спеціальні протоколи лікування на основі рекомендацій МОЗ про лікування КОВІД-19.

  Для отримання більш детальної інформації, що робити, якщо ви чи ваші близькі захворіли нової коронавирусной інфекцією COVID-19 зателефонуйте за цілодобовим телефоном, фахівці дадуть відповіді на всі Ваші питання стосовно лікування коронавируса на дому.

  Консультація за безкоштовним номером - 4499

  Корисна інформація