fbpx

Кардіологічний центр

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в Україні і світі. Тільки за офіційними даними, понад 65% жителів країни мають кардіологічні проблеми, від яких щорічно вмирають десятки тисяч українців. Вони не проходять своєчасну діагностику і не отримують ефектного лікування.

Кардіологічний центр “ІМПУЛЬС” – це приватна спеціалізована медична установа, що надає послуги кваліфікованих кардіологів: від комплексного обстеження серцево-судинної системи, до проведення стаціонарного лікування і подальшої реабілітації.

Волков Євген Олексійович

Головний лікар. Лікар невідкладних станів, кардіолог, терапевт

Вартість прийому

1200 грн
Первинна консультація
+38 (067) 857 04 04

Прийом та консультація лікаря кардіолога в Києві

Консультація кардіолога проводиться для профілактики і лікування широкого спектру захворювань:

  • Аритмія – порушення частоти серцевого ритму;
  • Брадикардія – патологія синусового ритму, супроводжувана зниженням частоти серцевих скорочень;
  • Артеріальна гіпертензія або гіпертонія – характеризується підвищенням систолічного і/або діастолічного тиску;
  • Стенокардія – є синдромом, який супроводжується гострим дискомфортом або болем в області серця при емоційному стресі або фізичному навантаженні;
  • Ряд інших гострих і хронічних захворювань серцево-судинної системи.

Прийом пацієнта починається з попереднього огляду і призначення необхідних аналізів, за результатами яких лікар проводить оцінку стану серцево-судинної системи. Основним завданням кардіолога є своєчасне виявлення патології, а також визначення причин її розвитку – це сприяє високій ефективності подальшого лікування. Для підвищення точності діагностики, призначаєтьсяЕКГ Холтер (добовий моніторинг серцевої діяльності), ЕКГ (кардіограма), УЗД ( ультразвукове дослідження).

Кардіологічне відділення в клініці “ІМПУЛЬС”

Медичний центр “ІМПУЛЬС” володіє якісним кардіологічним відділенням, в якому працюють тільки висококваліфіковані сертифіковані лікарі-кардіологи, які мають досвід лікування пацієнтів з найскладнішими кардіологічними проблемами.

Відділення оснащене кращим діагностичним і моніторинговим обладнанням від провідних світових виробників, фахівцями забезпечується цілодобове спостереження за пацієнтами, що знаходяться в стаціонарі, а також є всі необхідні умови для перебування: одномісні і багатомісні палати, індивідуальні санвузли, якісне дієтичне харчування і т.д.

Також лікарями проводиться діагностика, із застосуванням інструментальних методів і лабораторної діагностики. У складних випадках, для постановки діагнозу, збирається консиліум лікарів різного профілю.

Кардіологічна клініка – коли потрібно звертатися до фахівця

Більшість пацієнтів звертаються до лікарів-кардіологів за допомогою тільки після появи гострих симптоматичних ознак, що викликають сильний дискомфорт: біль в сердці, поява задишки (брак повітря), прискореному серцебитті (тахикардії), а також за направленням лікаря-терапевта.

Як правило, гостра симптоматика є ознакою серйозних проблем, тому звертатися до фахівців необхідно при виявленні навіть незначних характерних симптомів, в тому числі при:

  • Різних по локалізації та інтенсивності больових відчуттів. Біль може віддавати в різні ділянки грудної клітки, а також: кінцівки, шию, щелепу;
  • Набряклості нижніх кінцівок;
  • Підвищеної стомлюваності, поганому сні і загальної слабкості організму;
  • Різкому зниженні або підвищенні артеріального тиску;
  • Втрати свідомості, переднепритомний станах, головних болях.

Потрібна консультація висококваліфікованого кардіолога або хочете пройти лікування кардіологічних проблем у професіоналів? Зверніться в клініку “ІМПУЛЬС”, і вам обов’язково допоможуть!

Записатися на прийом