fbpx

Терапевтичне відділення

Терапія – широке поняття, яке включає в себе цілий комплекс діагностичних і лікувальних заходів, спрямованих на виявлення та усунення наявних патологій. В компетентність лікаря-терапевта приватної клініки “ІМПУЛЬС” входить: комплексна діагностика і лікування захворювань внутрішніх органів і систем організму.

В процесі терапевтичного лікування, пацієнту призначається: первинний огляд, необхідні аналізи (Відповідні зібраному анамнезу, скаргам та симптоматичним проявам), встановлюється діагноз, розробляється адекватна схема лікування, а також виконується комплекс лікувальних заходів, який може включати: медикаментозні, психотерапевтичні, фізіотерапевтичні та інші методи

Прийом терапевта – консультація лікаря терапевта

Ціос Юрій Анатолійович

Сімейний лікар, кардіолог, гастроентеролог

Вартість прийому

1200 грн
Первичная консультация
+38 (067) 857 04 04

Терапевт є багатопрофільним лікарем, який відповідає за ефективність всього комплексу медичних процедур, спрямованих на визначення діагнозу і проведення лікування.

Прийом проводиться в терапевтичному відділенні клініки “ІМПУЛЬС”, лікар здійснює первинний огляд, збирає анамнез, призначає необхідні аналізи, діагностику (УЗД, ЕКГ, КТ, МРТ і т.д.), що дозволяють визначити те чи інше захворювання.

Також, лікар звертає увагу на симптоматичні прояви, які можуть вказувати на наявність або розвиток патологій: безсоння, біль у м’язах і суглобах, гіпотонія, підвищення температури вище 37⁰C, різке зниження ваги тіла, загальна слабкість і т.д.

Після проведення діагностики, на основі отриманих даних, терапевт ставить діагноз, після чого проводить розгорнуту консультацію з пацієнтом, спільно визначаючи подальший план лікувальних і реабілітаційних заходів.

Терапія в Києві – послуги терапевтичної клініки “ІМПУЛЬС”

У терапевтичному відділенні клініки “ІМПУЛЬС” надається широкий спектр діагностичних, лікувальних та реабілітаційних послуг, спрямованих на усунення проблем серцево-судинної, сечостатевої, дихальної, травної, нервової, секреторної систем, а також ряду інших проблем і патологій організму.

Наявність найсучаснішого діагностичного обладнання від провідних компаній-виробників, забезпечує швидку і дуже якісну діагностику, навіть на самих ранніх стадіях розвитку патології.

Наші пацієнти мають можливість проходити комплексне передопераційне обстеження, а також планову підготовку до хірургічного втручання, в тому числі, якщо пацієнту потрібен тривалий реабілітаційний період з перебуванням в стаціонарі клініки.

Терапевтичний стаціонар в медичній клініці “ІМПУЛЬС”

Терапевтичне відділення приватної медичної клініки Impuls призначене для прийому пацієнтів, які потребують проведення комплексної або локальної діагностики організму з метою виявлення патології, а також зацікавлених у професійному лікуванні та реабілітації.

У відділенні створені всі умови для комфортного перебування хворих: є як багатомісні, так і одномісні палати підвищеної комфортності з санвузлами. Нашими специалистами обеспечивается круглосуточный уход – це дозволяє не тільки підвищити комфорт для самого пацієнта, але і робити оперативні заходи в разі потреби.

Особлива увага приділяється дотриманню призначених лікарем процедур, а також правильному дієтичному харчуванню, що дозволяє істотно прискорити процес видужування.

Чи маєте проблеми зі здоров’ям, хочете пройти якісну діагностику та отримати ефективне лікування? Зверніться в клініку “ІМПУЛЬС”, і наші лікарі зроблять все, щоб ви повернулися до нормального здорового життя!

Консультація Терапевта