fbpx

Кардіограма (ЕКГ) в Києві

В Україні і в світі в цілому, спостерігається негативна тенденція до омолодження захворювань, все більше серйозних патологій зустрічаються в досить молодому віці. Хвороби серця не виняток. Тому, всі лікарі рекомендують проводити профілактичну діагностику, адже набагато легше лікувати початкові стадії, ніж запущену хворобу серця. Кардіограма серця дозволяє виявити проблеми і вчасно почати повноцінне лікування.

Електрокардіограма – це графічний метод реєстрації роботи серця. Наше серце скорочується за рахунок електричних імпульсів, які проходять через нього, апарат ЕКГ зчитує їх і переводить в графічну криву. Потім лікар її аналізує і дає висновок про наявність патологічних змін в серці, що впливають на його роботу. Кардіографія один з основних методів діагностики серця і роботи всієї серцево-судинної системи, яка використовується, як лікарями швидкої допомоги, так і в вузькопрофільних, кардіологічних відділеннях.

Записаться на ЭКГ

  ЕКГ фахівці

  Волков Євген Олексійович

  Головний лікар. Лікар невідкладних станів, кардіолог, терапевт

  Ціос Юрій Анатолійович

  Сімейний лікар, кардіолог, гастроентеролог

  Коли призначається електрокардіографія серця?

  Електрокардіографія призначається при всіх, без винятку, захворюваннях серця. У Києві, в медичному центрі невідкладних станів «ІМПУЛЬС», кардіограму призначають на першому прийомі у кардіолога. Адже це найбільш інформативний метод для початкової діагностики порушень.

  Також лікар може призначити ЕКГ і в таких випадках:

  • Повторне обстеження після проведеного лікування, для спостереження за динамікою одужання;
  • Після перенесеного інфаркту міокарда та інших захворювань серця, для контролю за відновленням міокарда та реабілітацією;
  • У профілактичних цілях. Людям після 50 років, рекомендується знімати кардіограму раз на рік;
  • Люди, які перехворіли на гострі інфекційні захворювання (грип, пневмонія, кір, і інші);
  • Перед і після будь-яких оперативних втручань;
  • Людям з хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, панкреатит, язва шлунку, порушення роботи щитовидної залози, ревматизм та інші;
  • Вагітні жінки проходять ЕКГ кілька разів протягом всього періоду і контрольний після пологів;
  • Перед перевезенням хворих з однієї лікарні в іншу.

  Також лікар може призначати електрокардіографію в підлітковому віці, для контролю за розвитком серцево-судинної системи, під час активного росту дитини.

  Записатися на ЕКГ по телефону

  Своєчасно виявлені патології і їх лікування, може продовжити життя і підвищити її якість!

  +38 (067) 857 04 04

  Симптоматичні показання для призначення електрокардіограми

  ЕКГ може призначатися з профілактичною метою, коли симптоми хвороби ще відсутні. Але зазвичай люди приходять на прийом з певними скаргами на роботу серця, і тоді кардіолог направляє на запис кардиографии.

  Симптоми, при яких обов’язково необхідно звертатися до лікаря:

  А також при інших, будь-яких проблемах з серцем, варто відразу звертатися до кардіолога, який направить на ЕКГ. Ви можете записатися в приватний медичний центр «ІМПУЛЬС» по телефону, пройти обстеження за один прийом і отримати розшифровку своєї кардіограми.

  Ви можете записатися на ЕКГ в будь-який зручний для Вас час дня і ночі

  У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, досвід яких підтверджено дипломами та сертифікатами

  У нашій клініці використовуються найкраще обладнання для точної діагностики

  Ми працюємо на 100% результат

  Чи потрібна підготовка до ЕКГ?

  Насправді, спеціальну підготовку процедура зняття електрокардіограми не вимагає. Головне, щоб пацієнт був у стані спокою, без фізичних і стресових навантажень за 20-30 хвилин до проходження. Не потрібно хвилюватися або переживати в кабінеті лікаря, метод абсолютно безпечний і безболісний. Протипоказань до проведення зняття кардіограми немає.

  Запис ЕКГ проходить протягом 10-15 хвилин в лежачому положенні. Лікар підключає до пацієнта електроди, і починає запис. Після того, кардіолог в клініці розшифровує плівку, зіставляє зі скаргами, симптомами, виставляє діагноз і розписує лікування.

  Іноді, для виявлення певних порушень, проводиться електрокардіографія з навантаженням. Спочатку записується нормальна кардіограма, а потім лікар просить виконати кілька фізичних вправ, і тоді відразу знімає ще одне ЕКГ. Після цього він порівнює обидва варіанти і дає свій висновок.

  ЕКГ в Києві

  Що можна визначити за результатами ЕКГ – розшифровка кардіограми?

  Під час розшифровки плівки ЕКГ, лікар дивиться на розміри і форму зубців, кількість серцевих скорочень, ритм, загальний вигляд кривої.

  Він зможе побачити такі патологічні зміни:

  • Блокади проведення електроімпульса (AV-блок, блок пучка Гіса та ін.);
  • Різні види аритмій;
  • Гострі порушення роботи серця (інфаркт міокарда, аневризма та ін.);
  • Збільшення або зменшення розміру передсердь і шлуночків;
  • Тахікардія або брадикардія;
  • Ішемічні зміни в міокарді;
  • Ознаки перевантаження відділів серця;
  • Серцева недостатність;
  • А також судинну гостру патологія, наприклад тромбоемболію легеневої артерії.

  У нормі, на кардіограмі лікар буде бачити синусовий ритм, ритмічні серцеві скорочення, правильної форми зубці та інтервали між ними.

  Де записати ЕКГ в Києві?

  Приходьте на прийом в кардіологічний центр невідкладних станів «ІМПУЛЬС», де ви зможете отримати повний спектр допомоги, починаючи від першої консультації кардіолога, записи електрокардіограми і повноцінним лікування в амбулаторних умовах або в стаціонарному відділенні кардіології.

  Вартість первинного прийому лікаря 600 гривень. Подальша ціна лікування визначається індивідуально, залежно від захворювання пацієнта.

  Записатися можна по телефону або залишити заявку на нашому сайті.

  Ми гарантуємо високий рівень діагностики і якість лікування.

  Вартість ЕКГ – ціни

  ЕКГ (електрокардіографія)

  Електрокардіографія (без опису) 150 грн.
  Електрокардіографія (з описом) 300 грн.

  Зворотний дзвінок