fbpx

Цілодобовий стаціонар

Стаціонарне відділення клініки ІМПУЛЬС

Стаціонарне відділення клініки "ІМПУЛЬС"

Реанімація та інтенсивна терапія

Ми працюємо цілодобово 24/7.

Власна швидка допомога здійснює виїзди додому і трансфер в клініку по всій Україні!

Цілодобовий стаціонар – це окремий медичний підрозділ, в якому проводяться діагностичні та лікувальні заходи складних соматичних станів. А пацієнти перебувають під постійним наглядом медичного персоналу.

В цілодобовий стаціонар госпіталізують хворих в складних станах, що вимагають проведення регулярних медичних маніпуляцій, ін’єкцій, які пацієнту неможливо забезпечити вдома або амбулаторно. Також, туди входять хворі, яким необхідний постійний моніторинг життєвих показників і лабораторна діагностика, або пацієнт після проведеного оперативного втручання.

Цілодобовий стаціонар для дорослих

Клініка “ІМПУЛЬС” – це приватний багатофункціональний медичний центр, який знаходиться в Києві і надає високоякісну медичну допомогу. Наш центр пропонує повноцінний лікувально-діагностичний комплекс в цілодобовому стаціонарі для дорослих пацієнтів, від 18 років.

У стаціонарі завжди знаходиться черговий лікар відповідної спеціалізації, який проводить діагностику і лікування. І повний штат медичних сестер і санітарок, які виконують всі медичні маніпуляції, беруть матеріали на аналізи і стежать за чистотою в відділенні.

Обратный звонок

  Відділення стаціонару – види стаціонарів

  Залежно від захворювання, хворого можуть госпіталізувати в відповідний стаціонар: кардіологічний, неврологічний і загальтерапевтичний, а у вкрай важких станах – в реанімацію.

  У терапевтичному стаціонарі лікують гострі захворювання:

  В кардиологічномупроводять лікування серцево-судинних патологій, в гострому або хронічному періодах. У відділенні лікують: всі види стенокардії, гострі аритмічні стани, гіпертензивні кризи і хронічну гіпертонію, постінфарктну терапію, загостренняішемічної хвороби серця;

  В неврологічний стаціонар госпіталізують паціентів з гострими станами: епілепсія, загострення периферичних нервів (неврит), полінейропатія, сильна мігрень, порушення роботи вестибулярного апарату , остеохондроз, хронічна боль, неврози та інші патології неврологічної системи.

  Також в стаціонарі проводять лікування та реабілітацію хворих, які перенесли гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт).

  В реанімаціїлікують хворих у вкрай важких станах, що вимагають постійного і максимального моніторингу та стабілізації життєвих функцій людини. Тут пацієнти підключені до кардіомоніторів, проводиться подовжена підтримка штучною вентиляцією легень, активна детоксикація організму гемодіалізом, плазмаферезу, нейроаксиального знеболювання, корекція електролітного балансу і агресивна антибіотикотерапія при важких інфекційних захворюваннях. Також в реанімацію потрапляють хворі в коматозних станах, різного ґенезу і анафілактичної реакції на алерген.

  Показання до госпіталізації в стаціонар

  Так як в стаціонарі лікують десятки різних захворювань, то і симптомів і показань до госпіталізації існує дуже багато. Загалом, можна виділити наступні причини:

  • Різке загострення хронічних захворювань;
  • Важка пневмонія, не піддається амбулаторному лікуванню;
  • Гостре порушення гемодинаміки;
  • Висока температура, не збивається;
  • Збій гормонального балансу організму;
  • Гостра інтоксикація організму токсичними речовинами;
  • Післяопераційне відновлення;
  • Активна реабілітація після тяжких захворювань;
  • Гострий біль в будь-якій системі органів.

  Це тільки короткий список причин, які потребують лікування в цілодобовому стаціонарі. Останні слово, завжди за лікарем.

  Як проходить госпіталізація в стаціонар на лікування?

  Пацієнт може надійти в дорослий цілодобовий стаціонар чотирма способами:

  1. Швидка допомога. При наявності гострого стану, хворий викликає швидку допомогу, яка діагностує критичний стан і доставляє його в клініку. На приймальному відділенні черговий лікар оглядає хворого, призначає консультації суміжних фахівців і відправляє хворого в профільний стаціонар.
  2. За направленням сімейного лікаря. Хворий з певними скаргами звертається до свого сімейного лікаря, який проводить первинну діагностику захворювання. У разі необхідності, лікар виписує направлення на госпіталізацію в стаціонар.
  3. Із консультації вузького спеціаліста. Іноді пацієнти звертаються до вузького спеціаліста самостійно, і він визначає необхідність лікування під цілодобовим медичним наглядом.
  4. Переведення з іншої лікарні. Часто, по швидкій, пацієнти потрапляють до лікарні, де їм надають невідкладну допомогу, проводять оперативне втручання або інші дії. А після того, пацієнт може виявити бажання проходити подальше лікування в кращих умовах. Тоді пацієнт замовляє медичне транспортування хворих і переводиться в приватний цілодобовий стаціонар.

  В кожному окремому випадку, пацієнт проходить через приймальне відділення, де його оглядають, призначаються всі необхідні лабораторні та інструментальні методи діагностики і первинне лікування. Надалі, лікування буде коригуватися в залежності від отриманих результатів аналізів.

  Транспортування хворих

  Перевезення лежачих хворих по Україні, СНД і Єврозоні.

  Реанімобілі класу С оснащені всім необхідним!

  Стаціонарне лікування захворювань

  Перебування в цілодобовому стаціонарі – це повноцінний комплексний підхід до лікування захворювання. Сюди входить всебічна діагностика стану пацієнта і його захворювання, використовуючи сучасні інструментальні методи і лабораторні аналізи. А також повноцінне лікування, елементи реабілітації та профілактики рецидивів.

  Діагностика в стаціонарі включає в себе первинний огляд, який проходить пацієнт, на етапі вступу. Кожен хворий здає: загальноклінічні аналізи крові і сечі, біохімічний аналіз крові, визначають групу крові, і специфічну лабораторну діагностику захворювання, з яких надходить хворий. Другим етапом є проходження інструментальної діагностики, всім пацієнтам знімають ЕКГ і проводять рентгенографію органів грудної клітини. Якщо необхідно, то лікар може призначит УЗІ органів черевної порожнини або серця, ендоскопічні дослідження та інші специфічні обстеження.

  Якщо у хворого присутні супутні захворювання, лікар може викликати на консультацію терапевта, невролога, кардиолога, хірурга, проктолога та інших суміжних фахівців.

  Лікування в стаціонарі починається з первинного призначення симптоматичних препаратів. Коли лікар отримує всі результати діагностики, він встановлює остаточний діагноз і розписує повний план лікування.

  В період перебування пацієнта в стаціонарі, йому також проводять постійні діагностичні процедури, з метою моніторингу процесу лікування і одужання хворого.

  І звичайно, для того, щоб повністю переконатися, що пацієнт вже здоровий, після завершення лікування, лікар направляє на заключні аналізи. Якщо результати в межах норми, то пацієнт здоровий і може бути виписаний.

  Умови стаціонару в клініці “Імпульс”

  Стаціонар в медичному центрі “ІМПУЛЬС” оснащений згідно з усіма європейськими нормами в лікувальних установах. У стаціонарі працює професійний молодших персонал, який підтримує чистоту і порядок у відділенні.

  Види палат

  Стандартні діляться на одно-, дво- та тримісні палати.

  У всіх палатах комфортабельні ліжка з ортопедичним матрацом, приліжкові тумбочки, комплект білизни і рушників. Також у кожного пацієнта є свої розетки і індивідуальне освітлення. Додатково в палаті розміщений телевізор і холодильник, так само у всіх палатах є Wi-Fi.

  Для пацієнтів, які хочуть проходити лікування в кращих палатах, ми пропонуємо VIP-палати. Вони обладнані великим ліжком, шафою, телевізором і окремою ванною кімнатою.

  Також, для пацієнтів, які потребують особливого догляду, чергує цілодобовий індивідуальний пост, у нас є палати інтенсивної терапії, де проводиться постійний моніторинг і лікування важких захворювань.

  В окремому блоці знаходяться палати реанімаційного відділення, обладнані кардіомоніторами, апаратами ШВЛ та іншої апаратури для контролю і підтримки життєдіяльності людини в критичних станах.

  Переваги стаціонару в приватному медичному центрі “Імпульс”

  Ми готові надати допомогу пацієнтам в будь-який час. Так само, з наших переваг варто відзначити:

  • Наша гордість – це медичний персонал. Всі лікарі, медичні сестри, санітарки, ординатори – це високопрофесійні, уважні та відповідальні люди, які люблять свою роботу!
  • У нас завжди свіжий ремонт, білі стіни і приємний запах;
  • Наші палати укомплектовані сучасними і комфортними меблями;
  • Для діагностики, лікування і підтримки життєдіяльності людини, ми використовуємо кращу і сучасну апаратуру;
  • Ми дотримуємося всіх норм інфекційної безпеки (особливо в період коронавирусной пандемії);
  • Ми використовуємо тільки доказові протоколи та рекомендації для лікування пацієнтів.

  Наші фахівці

  Волков Євген Олексійович

  Головний лікар. Лікар невідкладних станів, кардіолог, терапевт

  Ціос Юрій Анатолійович

  Сімейний лікар, кардіолог, гастроентеролог

  Лозовий Юрій Володимирович

  Лікар невролог, вертебролог

  Директор Руслан Юрійович

  Лікар УЗД, проктолог, хірург, флеболог

  Василенко Віталій Ярославович

  Лікар реаніматолог, анестезіолог

  Бугайова Ганна Михайлівна

  Лікар невідкладних станів, кардіолог, терапевт

  Вартість перебування в стаціонарі – ціни

  Вартість перебування пацієнта в стаціонарі залежить від багатьох факторів: захворювання, потреби в діагностиці, лікуванні, вид палати та інше.

  Ви можете ознайомитися з нашим прайс-листом. Але пам’ятайте, що остаточна сума визначається після встановлення діагнозу і прописування плану лікування.

  Обратный звонок

   Корисна інформація