fbpx

Лікування коронавірусу в стаціонарі

Реанимация Импульс

Стаціонарне відділення лікування пацієнтів з COVID-19

Реанімація та інтенсивна терапія

Ми працюємо цілодобово 24/7.

Власна швидка допомога здійснює виїзди додому і трансфер в клініку по всій Україні!

Всі палати оснащені апаратами ШВЛ, що особливо важливо при лікування КОВІД і пневмонії!

Клініка «ІМПУЛЬС» здійснює допомогу пацієнтам з коронавірусом цілодобово 24/7. Основна стратегія роботи центру – лікування коронавірусной інфекції та запобігання її ускладнень. Найчастіше, інфекція протікає в легкій формі, але що робити, якщо стан змінився або потрібні відповіді на актуальні питання? Саме для таких цілей в Києві працює стаціонар для хворих коронавірусом.

Ковід стаціонар клініки «ІМПУЛЬС»

У нашому платному стаціонарі covid цілодобово здійснюються консультації та прийом пацієнтів з новою коронавирусною інфекцією.

 • Лікування проводиться згідно з останніми рекомендаціями та протоколами ВООЗ та МОЗ;
 • Стаціонар для коронавіруса в Києві «ІМПУЛЬС» працює в режимі високої уваги до інфекційної безпеки. Тут проводиться повна ізоляція витратного матеріалу, лікарських препаратів, подачі живлення, проходить розмежування потоків пацієнтів. Неухильно дотримуються правил застосування засобів захисту (носіння масок і рукавичок), асептики і антисептики;
 • У центрі працюють фахівці, які пройшли спеціальне навчання для роботи з пацієнтами ковід. Це лікарі терапевти, інфекціоністи, пульмонологи та реаніматологи зі стажем роботи від 10 років. 70% лікарів мають першу та вищу категорію;
 • У клініці є своя лабораторія, що дозволяє максимально скоротити відрізок часу: забір матеріалу – результат;
 • Всі палати оснащені точками кисневої підтримки, що особливо важливо для лікування пневмонії при коронавірусі в стаціонарі, системою моніторингу стану пацієнта, є можливість екстреного виклику медсестри.

Крім того, для комфорту пацієнтів передбачені спеціальні функціональні ліжка, WiFi, телевізор, холодильник, окремий санвузол.

Найчастішим ускладненням коронавірусной інфекції є запалення легенів. У нашій клініці цій патології приділяється особлива увага.

У клініці «ІМПУЛЬС» функціонує відділення інтенсивної терапії та реанімації на 8 місць для лікування covid-19 в стаціонарі з тяжким перебігом та різними ускладненнями. Палати оснащені апаратами штучної вентиляції легенів експертного класу, концентратори кисню, апаратами високопоточної подачі кисню, сучасними моніторами для відстеження центральної гемодинаміки, контролю дихальної функції легень з рівнем насичення кисню. Відділення працює цілодобово, в якому чергують анестезіологи-реаніматологи, які мають багаторічний досвід роботи зі складною дихальною апаратурою.

Платний стаціонар по лікуванню коронавіруса в Києві надає також амбулаторну допомогу на дому. Якщо пацієнт хворіє в легкій формі і у нього є ознаки лише ГРВІ, то краще, якщо він залишиться вдома. Обов’язково зв’яжіться з нашим центром при перших ознаках захворювання. Фахівці клініки знаходяться на зв’язку цілодобово і при щонайменшій зміні стану машина швидкої допомоги з бригадою фахівців виїде додому, проведе моніторинг стану і обстеження. При необхідності медики здійснять транспортування хворого в стаціонар.

Симптоми і показання до госпіталізації в стаціонар

У більшості випадків інфікування COVID-19 протікає в легкій формі, що не вимагає госпіталізації, але що робити, якщо стан змінився?

Показання для госпіталізації в стаціонар при коронавірусі:

 • Температура 38 ℃ і вище, яка тримається більше 48 годин і не реагує на жарознижуючі препарати;
 • Вік хворого ГРВІ старше 65 років;
 • Наявність важкої супутньої патології: серцево-судинні захворювання, хвороби обміну, хронічні захворювання дихальної системи, пацієнти, які перебувають на хіміотерапії або імуномодилюючому лікуванні, вагітність та інше;
 • Симптоми пневмонії (поява задишки, почуття нестачі повітря, кашлю, болів у грудях).

Якщо ви помітили дані ознаки у своїх близьких або входите до групи ризику вам потрібно обов’язково зателефонувати в наш центр. Фахівці клініки виберуть оптимальну тактику вашого лікування.

Зворотний дзвінок

  Персонал клініки пройшов спеціальне навчання з надання допомоги пацієнтам з коронавірусною інфекцією

  У стаціонарному COVID відділенні є все необхідне обладнання для надання кваліфікованої допомоги

  Наша клініка готова приймати пацієнтів з COVID-19 цілодобово 24/7

  Тест на коронавірус

  Лабораторія клініки Імпульс

  У приватному стаціонарі лікування коронавіруса «ІМПУЛЬС» в Києві виконується весь спектр тестів для виявлення ковід:

  • Тест ПЛР. Дозволяє виявити генетичний матеріал вірусу у носія. ПЛР тест – еталон діагностики тесту на коронавірус в світі. Найбільш точний аналіз на сьогоднішній день;
  • Експрес-тест. Визначає наявність антитіл, які виробляються у відповідь на інфекцію. Незаперечною перевагою цього дослідження є швидкість отримання результату – близько години;
  • Тест на антитіла IgG, IgM и IgA. За даним дослідженням можна судити чи хворіла людина COVID-19. Якщо хворіла, як давно і чи є у нього імунітет на дану інфекцію. Роблячи цей аналіз регулярно через певні проміжки часу, можна судити про імунну активністі організму по відношенню до вірусу.

  *Після отримання результату обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

  Корисна інформація