fbpx

Дитяча швидка допомога

Найцінніше в цьому світі - здоров'я дитини

Педіатр додому

4499 - Безкоштовно зі всіх телефонів

Викликати лікаря педіатра додому, цілодобово 24/7

Вартість виклику

4000 грн
Миттєвий виїзд
4499

Забір аналізів на дому

Приїзд в будь-який (заздалегідь обумовлений) час.

Широкий спектр лабораторних досліджень, первинна діагностика!

Найцінніше в цьому світі – здоров’я дитини. Дитячий організм більш вразливий за своєю природою, тому виникнення небезпечних для здоров’я ситуацій у дітей явище часте. При цьому найважливіше значення має своєчасність надання дитячої медичної допомоги. При цьому найважливіше значення має своєчасність надання дитячої медичної допомоги.

Коли стан дитини викликає у вас побоювання, не відкладайте, повідомте в цілодобову швидку допомогу медичного центру невідкладних станів «ІМПУЛЬС» в Києві. Ми 24 години на добу знаходимося на зв’язку, працюємо в яку завгодно погоду, у вихідні та на свята перебуваючи на варті дитячого здоров’я.

Ознаки та симптоми для виклику швидкої допомоги дітям

Якщо у дитини ви помітили такі небезпечні ознаки, як:

 • температура тіла вище 39℃;
 • будь-які травми і падіння;
 • скарги на раптовий больовий синдром;
 • висипання невідомої етіології;
 • утруднення дихання;
 • судоми;
 • втрата свідомості;
 • харчові та інші отруєння;
 • кровотечі;
 • підозра, що дитина проковтнула чужорідний предмет;
 • опіки будь-якої етіології.

При цих, або будь-яких інших станах дитини, які викликають у вас побоювання, краще викликати медиків.

4499

Викликати лікаря педіатра додому

Безкоштовно зі всіх телефонів

Особливості надання допомоги дітям

Стан здоров’я дітей може змінюватися миттєво, особливо це актуально для немовлят. Як відомо, у дитини фраза «стабільна картина здоров’я» вельми відносна. Тільки що чадо веселилось і сміялося, а через кілька хвилин ви не можете збити високу температуру і не знаєте, що робити.

Чим молодша дитина, тим частіше у нього виникають ускладнень при затримці в лікуванні. Буває, що хворий в силу віку не може точно сказати, що його турбує. Крім того, є безліч діагнозів, якими хворіють тільки в юному віці.

Саме в силу цих причин, діти частіше за інших стають пацієнтами невідкладної допомоги. На відміну від дорослого, для дитячого організму протипоказані багато ліків, а дозування повинно бути чітко розрахована, в залежності від віку та маси тіла дитини.

Особливістю наших дитячих невідкладних бригад є гарантоване наявність лікаря педіатра. Дитяча швидка надає допомогу маленьким пацієнтам від народження до 16 років. Фахівці нашого центру мають сертифікат за спеціальністю «Педіатр швидкої допомоги».

Фахівці нашого центру мають сертифікат за спеціальністю «Педіатр швидкої допомоги». Наші лікарі педіатри не тільки діагностують захворювання, спираючись на симптоми і анамнез, але і надають першу допомогу і стартове лікування.

Служба швидкої допомоги працює цілодобово, без вихідних і свят

Кваліфіковані лікарі-педіатри, фельдшера і водії

Бригада швидкої допомоги укомплектована всім необхідним

Сучасні реанімобілі класу С

Цілодобова невідкладна дитяча допомога «ІМПУЛЬС»

Скорая помощь

Від того, наскільки швидко приїде бригада, залежить здоров’я, а іноді і життя дитини. Оперативність в постановці діагнозу, злагодженість роботи команди, вірна тактика при первинному огляді та правильне призначення лікування визначає подальший прогноз. Тому так важливо відразу звернутися до кваліфікованих і досвідчених фахівців.

Педіатри і медичний персонал центру «ІМПУЛЬС» виїдуть за першим дзвінком, своєчасно і оперативно нададуть невідкладну допомогу дітям. Наші спеціалісти в Києві професіонали з великої літери. Машини платної швидкої дітям – реанімобілі останнього покоління, оснащені по передовому словом техніки для надання невідкладної медичної допомоги в Україні. Це спеціальна дихальна, реанімаційна, кардіологічна апаратура, а також монітори, що дозволяють відслідковувати найменші зміни в стані вашого малюка.

Служба дитячої невідкладної допомоги клініки «ІМПУЛЬС» надає допомогу не тільки вдома, а й за містом, на дорозі, в будь-якому громадському місці Києва.

У вартість виклику педіатричної швидкої допомоги входить огляд дитини, експрес-діагностика, первинна консультація лікаря. При необхідності – невідкладні заходи.

Приватна швидка допомога дітяммає ряд переваг:

 • Медичний персонал зацікавлений в якості послуг, що надаються;
 • Устаткування і оснащення машин приватної швидкої допомоги на порядок вище. Наявність медикаментів і одноразового обладнання не обмежено рамками бюджету;
 • Можливість отримання медичної допомоги без наявності поліса або анонімно;
 • Широкий спектр послуг, відповідний комфорт і сервіс;
 • Послуга платного транспортування маленьких пацієнтів.

Залежно від обставин, наша бригада госпиталізує дитину в будь-який медичний заклад України за бажанням батьків.

Транспортування

Перевезення пацієнтів по Україні, СНД і Єврозоні.

Реанімобілі класу С оснащені всім необхідним